Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazás, Tartuffe vád-és...

Fogalmazás, Tartuffe vád-és védőbeszéde?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá, mert nem tudom, hogy hogyan kell egy ilyet megfogalmazni. Olvastam Moliére művét tetszett már kellet belőle írni fogalmazást az jól sikerült de most itt van ez és sehogy se tudok hozzá kezdeni :(

Valaki tudna segíteni?

A válaszokat előre is köszönöm :)



2017. okt. 28. 12:37
 1/4 acelsziv ***** válasza:
Pedig ha te nem tudod, hogyan csináld.... akkor nem tudja senki sem.
2017. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem is értem a tanárt hogy ilyet mégis hogyan tudnánk megcsínálni(főleg azok akik nem is olvasták) és még az interneten sincs fent :(
2017. okt. 31. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:

"főleg azok akik nem is olvasták"


Épp ez az, hogy el kéne olvasni a művet! Egyébként ezt a védőbeszédet nagyjából mindenhol megíratják, mondhatni alapfeladatnak számít.

2017. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De olvastam a művet csak nemtom hogy hogyan kezdjek neki nem azt írtam hogy írja meg nekem hanem minek kéne szerepelnie benne meg ilyesmi
2017. nov. 4. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!