Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Letudnátok forditani ezt...

Letudnátok forditani ezt nekem angolra?

Figyelt kérdés
Nagyon nem megy az angol és holnapra kellene nekem egy fogalmazást irni. Ha valaki tud angolul,légyszi irjon primátba.

2017. nov. 1. 22:14
 1/3 A kérdező kommentje:

Ezt kellene lefordìtani:

Az èn tökèletes napomon szeretnèk pihenni ès kizàrni a külvilàgot. Szeretnèk olvasni egy jò könyvet vagy rajzolni valami szèpet. Aztàn szeretnèk sütni valami finomat ès főzni egy gyümölcsös teàt.

A tökèletes napomon legyen rossz idő kint,szeretem az eső illatàs ès hangjàt.

A nap vègèn szeretnèk tűz mellett melegedni ès egy jò filmet nèzni.

2017. nov. 1. 23:02
 2/3 anonim válasza:

In my perfect day I want to relax, and forget the world around me. I would read a good book, or draw something. Then I would cook something delicious and make a fruit tea.

I would like to have a rainy day, the reason of I like the sound of rain, and also the smell of fresh rain.

At the end of my perfect day, I would like to enjoy a campfire, during a good movie.

2017. nov. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy látom,a magyar se megy
2017. nov. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!