Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok segiteni egy bajba...

Tudnátok segiteni egy bajba jutott diáknak? Vicces story

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kamunak hangzik, de sajnos nem az...én sem hittem el elsőre.

Végzős vagyok egy gimnáziumban és feladatul kaptuk, hogy írjunk egy etika dolgozatot, amiben leírjuk milyen erkölcsi dilemmákkal szembesülhetünk majd választott szakmánkban. Mérnök informatikus szeretnék lenni. A google kb kiröhögött, amikor rákerestem az informatikusok erkölcsi kódexére

Tudnátok segiteni? Részvétet nyilvánítani?

Ha nem írom meg biztos nem leszek rendes ember :(

Nagyon megköszönném :)

Két sorstarsammal együtt dideregve várjuk válaszaitokat



#házi #iskola #pokolrajutoksegitseg
2017. nov. 27. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lopott szoftver felhasználása: a szerzőjének kárt okozol, magadnak viszont spórolsz.

A munkád során tudomásodra jutott személyes adatok, információk titokban tartása.

2017. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Pl. pedofil képeket találsz egy gépen amin dolgozol.


A log-olt forgalmak alapján tudod, Gizike egész nap semmit sem csinál, hiszen napi 8 órában a fb-ot és online játékszervereket nyom.

2017. nov. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
2017. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Állami nyomásra hátsókaput kell épitenetek a szoftveretekbe.

A felsővezetés nyomására, hogy a határidőn belül maradjatok felkész szoftverrrel jelenik meg a a cégetek önvezető kamionja.

2017. nov. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Végzős gimnazista létedre mi a vicces meg hihetetlen azon, hogy etikából etikai tárgyú fogalmazást kell írnod? Kapaszkodj meg: az egyetemen is pont ilyen hihetetlenül vicces dolgok várnak rád: mérnökinformatikus-hallgatóként informatikai tárgyú feladataid lesznek.
2017. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!