Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy kell megcsinálni? Nemrég...

Hogy kell megcsinálni? Nemrég angolból költözés miatt átkerültem német osztályba hogy vannak ezek németül?

Figyelt kérdés

Engem....nak hívnak.


Én...éves vagyok.


Én.....on lakok a .....utcában.


Én a....iskolába járok ami sokkal jobb mint az előző iskolám.


Én a .....osztályba járok. véleményem szerint ez az osztály nagyon jó.


Az én kedvenc tantárgyaim a történelem a fizika és a biológiq mert ezeket tudom a legkönnyebben megtanulni.


Én annyira nem szeretem a matekot meg a kémiát mert nem nagyon értem


Én a ..... iskolába szeretnék továbbtanulni mert érdekes szakmát tanulhatok.


Én autószerelő vagy vonatszerelő szeretnék lenni mert nagyon érdekelnek engem az ilyen munkák.



2017. nov. 30. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A német tanárodnak mondd el, hogy még soha nem tanultál németül. Semmi értelme rögtön hamis képet adnod a tudásodról.
2017. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Probaltam azt mondta probaljam meg. en meg megyek nemet tanarhoz jovohedtol es akkor hatha megertem szoval tudnatok segiteni
2017. nov. 30. 21:14
 3/4 bogi5028 válasza:
0%

Ich HeiBe ......

Ich bin .. .. Jahrevalt

Ich wohne in .... In der ... StraBe

A többit nem tudom én is csak 3 hónapja tanulok németet

2017. dec. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bogi5028 válasza:
Előző vagyok Jahre alt
2017. dec. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!