Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Jó motivációs levelet írni...

Jó motivációs levelet írni nyelvtanhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy közlekedési vállalathoz akarok jelentkezni, de csak heti 3szor tudnék dolgozni 17 és 20 óra között. Milyen szavakat és milyen formában illene/kellene leírnom?

Ezt a feladatot tavaly már egcsináltuk a volt tanárunkkal, nekem csak félig van meg, mert mikor befejezték én akkor nem voltam. A tavalyi füzetem az idei, és a mostani tanárunkkal át sem vettük ezt a témát, a magyar faktosokkal megbeszélték és mivel nem volt múlt órán azt üzente meg, hogy fejezzék be illetve mi is írjuk meg(rendes nyelvtan órán). Megtaláltam ezt a feladatot tavalyról, az elejét átírom a mostaniba, de nem akarom, hogy hasonlìtson, kicsit átírnám ha lehet. Miket hazudjak bele ebbe a levélbe, mert kikötés az, hogy győzzem meg a munkáltatót, hogy miért lennék alkalmas a munkára. Amit eddig kitaláltam, hogy vannak nyelvvizsgáim (felső angol, közép német és olaszból akarok közepet), a városomban az idősek otthonában nyáron melózgattam (végülis ez igaz) és anyum óvónő illetve apám tanár, tehát mindenkorosztállyal szót értek.



2017. dec. 10. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt nekünk is meg kellett írni nemrég, én is végzős vagyok. Neten találsz hozzá mintát, én is onnan loptam.
2017. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!