Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit írnátok ebbe a motivációs...

Mit írnátok ebbe a motivációs levélbe?

Figyelt kérdés

Egy ügyfélszolgálati állásra kell jelentkezni, egy internetszolgáltatóhoz. Nem tudom miket irhatnék? Teljesen valósnak kell lenni, nem találhatunk ki semmit. De 18 évesen 0 tapasztalata az embernek..

Segítenétek?



2017. szept. 15. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ügyfélszolgálatosnak fontos, hogy emberközpontú, segítőkész legyen, jól tűrje a stresszhelyzeteket, terhelhető legyen, bírja a monotonitást de ne féljen a kihívásoktól. Szóval ezeket a tulajdonságokat domborítanám ki valahogy.

Szóval valahogy úgy, hogy olvastam az x hirdetésüket, és úgy érzem, alkalmas vagyok a feladatra, mert ..... (a fenti tulajdonságok, miket leírtam).

2017. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 0 tapasztalat sohasem igaz, de nem kell feltétlenül munkatapasztalatnak lennie. Iskolában, sport közben, bármilyen feladat megoldásánál is a meglévő képességeidet használod, amiket bele is írhatsz egy ilyen levélbe. Ahogy az első válaszoló is írta, azt kell végiggondolni, hogy mit várhatnak el az adott munkához, ezek közül neked mi az ami megvan, és ezeket kell majd kidomborítani. Hidd el, a pályakezdőktől sem várnak csodákat.
2017. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!