Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Magyarról németre fordítás a...

Magyarról németre fordítás a házim, de képtelen vagyok értelmes német mondattá faragni ezt a pár mondatot (lent)?

Figyelt kérdés

Szilveszter december 31-én van, ilyenkor az emberek egymás társaságában várják az új évet. Január 1-én az emberek borsót esznek, hogy sok pénzük legyen az évben.

Egyik legfontosabb nemzeti ünnepünkön, március 15-én az 1848/49-es forradalom és szabadságharc eseményeire és hőseire emlékezünk. Szabadságunkat ünnepeljük ezen a napon.

Augusztus 20-a az államalapítás ünnepe. Ez az egyik legrégibb magyar ünnep.



2017. dec. 11. 15:59
 1/3 A kérdező kommentje:
lencsét* :D bocsi
2017. dec. 11. 16:02
 2/3 anonim válasza:

Silvester ist am 31. Dezember, wann die Leute in Gesellschaft auf das neue Jahr warten. Am 1. Januar isst man Linsen, um in dem Jahr viel Geld zu haben.

An einem unserer wichtigsten Nationaltagen, am 15. März erinnern wir an den Ereignissen und Helden der Revolution und des Freheitkampfes von 1848/49. Wir feiern an diesem Tag unsere Freiheit. 20. August ist der Feiertag der Staatsgründung. Das ist eine der ältesten ungarischen Feiern.

2018. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊
2018. jan. 3. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!