Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki tud segíteni karácsonyi...

Valaki tud segíteni karácsonyi verset írni egy osztálytársnak?

Figyelt kérdés

9. osztályos tanulója vagyok egy giminek. Szerdára kaptunk kettő "feladatot".


Mindenkinek ki kellett húzni sorsolással az egyik osztálytársnak a nevét, akit most meg kell ajándékozni egy karácsonyi ajándékkal, és erről az osztálytársról írni kell egy verset, amit szerdán felolvasok neki.


Egy fiú nevét húztam ki, akiről nem tudok szinte semmit.


Csak annyit sikerült megtudni, hogy szeret pingpongozni, és szereti a kávét és a fahéjat. Egyébként az osztálytársaival barátságos, és egy évig angol nyelvi előkészítőre járt (én oda nem jártam).


Tud valaki segíteni a vers írásában és egy ötlettel, hogy milyen ajándékot vásároljak neki?



2017. dec. 16. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Neve?

Vers hosszúsága?

Több konkrétum(Apró de jellemző dolgok?)

2017. dec. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Dani a neve. Matematika-fizika tagozaton tanulunk.


Ne tudom, hogy milyen hosszú kell, hogy legyen a vers, de szerintem, nem kell, hogy hosszú legyen...

2017. dec. 16. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Eljött hát a sulikarácsony,

lássuk kit húztam a sorsoláson.

Nem vagy lány, tehát fiú,

remélem, hogy nem túl hiú.


Szeretsz ütni, de csak labdát,

kedves vagy, egy igaz barát.

Vágod az angolt, sajnos én nem,

de a fahéjas kávét én is szeretem.


Sajnos nem ismerlek elég jól,

Azért fogadd jó szívvel ajándékom,

Mert aranyos vagy, mint egy spániel

A te neved pedig: Dániel!


Ajándéknak: pingpong szett (ütők+labda), kávés bögre, kávé, csokoládé, valami fahéjas édesség vagy kávé, angol nyelvvizsga felkészítő könyv, kulcstartó, pingponglabda készlet, teniszpóló, bármilyen könyv, valami vicces ajándéktárgy, vicces párna, vicces póló, tusfürdőcsomag, szaloncukor, kávés csoki/kávés cukorka, PocketCoffee csoki...

2017. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Húúúúú de jó, naaagyooon köszönöm! :-)


:-) :-) :-)

2017. dec. 16. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!