Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok Látványos/Humoros...

Tudnátok Látványos/Humoros rajzötleteket mondani ami a Periódusos rendszer egyik elemével kapcsolatos?

Figyelt kérdés
Kémiából az a házifeladatom hogy készítsek egy rajzot valamelyik elmmel, de nincs ötletem. Valami olyan kéne mint pl: Az Einsteiniumot a névrokonával ábrázolnám, vagy egy villanykörtét a benne megtalálható anyagok milyatt, de nem szeretnék se szőrös öreg bácsikat, se lopott találmányt rajzolni. A Mangáliumon gondolkodtam és a Mangákhoz hasonlítanám, de ehez semmi ötletem nincs, ami ötletes is lenne, de más elemekkel kapcsolatos dolgok is jöhetnek.

2018. jan. 4. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
www.google.hu/amp/s/www.buzzfeed.com/amphtml/donnad/cartoon-elements-make-learning-the-periodic-table-fun
2018. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Héliumra pl. lufikat rajzolni?
2018. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez a Héliumos lufishoz hasonló kéne, csak nekem ez a példa kicsit egyszerű, de köszi.
2018. jan. 5. 15:59
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Wolfram: villanykörte (wolframszál)

Titán: fogimplantátum

Lítium: akkumulátor

(de van ólomakkumulátor is)

Ólom: puskagolyó

Arany, ezüst: ékszerek


Ezekből tudsz választani?

2018. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze ezekhez humoros rajzot kell készíteni, pl. a fogimplantátumhoz egy szomorú fejet hiányzó foggal és mellette egy mosolygó fejet implantátummal.

Vagy egy diadalmasan röpülő éppen kilőtt puskagolyót.

Szóval a fantáziádat muszáj elővenni.

2018. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tom Benko ***** válasza:
A cinkhez jó a fehér lap. A cink vegyületei ugyanis fehérek.
2018. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
milyatt??????!!!!!!
2018. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!