2018. márc. 17. 18:58
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
x^3+x^2/x+1 bocsi
2018. márc. 17. 18:59
 2/28 anonim ***** válasza:
Fél egyenletért félmegoldás: pont annyi.
2018. márc. 17. 19:09
 3/28 anonim ***** válasza:
45%
Próbáld meg lemásolni rendesen a feladatot kérlek.
2018. márc. 17. 19:09
 4/28 anonim ***** válasza:
Tudod, a tehénnek és az egyenletnek 2(két) olgala van!
2018. márc. 17. 19:10
 5/28 anonim ***** válasza:
45%
Majd ha leírod normálisan.
2018. márc. 17. 19:22
 6/28 anonim ***** válasza:
Hint: A számlálóból ki tudsz emelni x^2-et.
2018. márc. 17. 23:00
 7/28 anonim ***** válasza:
43%
(X^3+X^2)/(X+1)=[X^2*(X+1)]/(X+1)=X^2 ahol x nem egyenlő minusz 1-gyel.
2018. márc. 18. 04:25
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszi a két utolsónak, a többiek egyenek sz@rt.
2018. márc. 18. 20:35
 9/28 anonim ***** válasza:
Az én ku*rva anyámat, amiért még leírni nem voltál képes rendesen a feladatot.
2018. márc. 18. 21:19
 10/28 A kérdező kommentje:
Érdekes módon az utolsó képes volt megérteni, hogy mit akarok. Rejtély.
2018. márc. 18. 22:39
1 2 3