2xnégyzet - 32? Az ugyanaz, mint 4 (x-4) (x+4)?


2018. márc. 20. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2018. márc. 20. 00:49
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

2xnégyzet - 32? Az ugyanaz, mint 2 (x-4) (x+4)?

Igen.

2018. márc. 20. 01:10
 3/3 sharkxxx ***** válasza:

2*(x - 4)*(x + 4) = 2*(x^2 - 4x + 4x - 16) = 2*(x^2 - 16) = 2*x^2 - 32

Igen.

2018. márc. 20. 16:16