Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki, aki tud németül...

Valaki, aki tud németül segítene nekem?

Figyelt kérdés

A 2012. májusi közép német érettségi első íráskészséges feladatát a Handy kaufen című levelet kéne megírnom. Az én némettudásom egyenlő a nullával, egy mondat összerakása is problémát jelen, nem még hogy egy levél. Nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni benne.

[link] ezen a linken található a feladat



2018. márc. 21. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
És mire mész azzal, ha valaki megcsinálja helyetted? Attól nem fogsz jobban tudni németül :-( Próbálj meg beszélni a tanárral, hogy amíg felzárkózol a csoporthoz, ne kelljen házit írnod (vagy adjon a szintednek megfelelő feladatot). Muszáj lesz segítséget keresned, mert előbb-utóbb dolgozatot írtok.
2018. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már több éve van németem, mindig csak szódolgozatot írtunk, azokat meg is tanulom, de nem érdekel a nyelv, nem szeretem, és nincs semmi tervem a dologgal kapcsolatban.Csak második nyelvként van és csak azért mert muszáj. Ez az utolsó év amikor még van német és se időm se tudásom nem igazán van rá, hogy ezzel szenvedjek, ( más tárgyak sokkal fontosabbak) mikor semmilyen tudás nincs mögöttem azon a pár szón kívül amire emlékszem. Nem szeretném, hogy ez az egy jegy rontsa az átlagom ezért kértem segítséget.
2018. márc. 21. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ok, akkor megírod angolul és google translate :-) Komolyan, egy ismerősöm még meg is dicsérte a tanár, hogy milyen jó fogalmazást írt.
2018. márc. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Felajánlhatom hogy megírod és elküldöd privátban akkor kijavítom és kiegészítem.
2018. márc. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!