Valaki, aki tud nemetül segítene nekem? "Internet oder direkte Beziehungen" címmel kellene egy kis rövid fogalmazást írni (5-10 sor), kezdő szinten.

Figyelt kérdés

2018. márc. 9. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
És hol akadtál el?
2018. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából csak egy mondatot írtam :D. Azt írtam, hogy "Ich denke, die direkte Beyiehungen ist sicherer." Nem nagyon tudok németül, 4 éve tanulom, és ez lenne a házi :D
2018. márc. 9. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagyis nem segítség kéne, hanem csináljuk meg helyetted a házidat?
2018. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kötelező :)
2018. márc. 9. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Na még szép. Tudod, mit? Nekem le kéne mosnom a kocsit. Nincs kedvem. Lemosod a kocsit (kipucolod belül is), megírom a házidat.
2018. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Írd meg először magyarul. Amit tudsz szótárazd ki. Ha valamit nem találsz a szótárban, vagy nem tudod összeállítani a mondatot a szórendnek megfelelően, abban szerintem itt bárki szívesen segít.

De az, hogy kompletten helyetted az egész munkát elkészítsük, nem várható el senkitől, mert azt nem segítségnek hívják, hanem puskázásnak.

2018. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 Köszönöm a tanácsod, megfogadtam. Ha esetleg valakinek van kedve kijavítani, azt megköszönöm. :)

Ich denke, die direkte Beziehungen ist sicherer. Es stimmt, dass das Internet schneller ist, aber weniger persönlich ist. In die direkte Beziehungen sie sehen auf sienem Gesicht, was er űber das Thema denkt. Das Internet kann lügen. In direkte Beziehungen du siehst diene Reaktion dort nicht. Ich mag es besser die direkte Beziehungen.

2018. márc. 11. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!