Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Földrajz témakörökkel kapcsola...

Földrajz témakörökkel kapcsolatosan segítség?

Figyelt kérdés

Most fogok érettségizni földrajzból közép szinten, 36 témakört már kidolgoztam, de mivel az iskolámban nem indítottak felkészítést, ezért (is) nem tudom hogyan kezdjek bele a maradék négy tételbe.

1. A komplex vízgazdálkodás

2. Fejlettségbeli különbségek az Európai Unióban

3. Magyarország demográfiai jellemzői

4. Magyarország élelmiszergazdasága

Nagyon hálás lennék, ha valaki segítene!



2018. ápr. 1. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Már nem azért a két fillérért, de ha beírod a varázslatos Google keresőbe, hogy pl. Magyarország demográfiai jellemzői, akkor több ezer találat ad ki. Az első hármat megnéztem, könnyedén lehetne belőle írni egy 2-3 oldalas vázlatot. A kérdésem az, hogy ebben mi olyan megerőltető?
2018. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is használtam/használom a varázslatos google keresőt, de azért köszi, hogy figyelmeztetsz! Nekem nem esszét kell írnom, amellyel belefolyok abba, hogy esetleg Mo. helyzete mennyivel jobb, vagy rosszabb volt anno, nekem az adott témához szükséges forrásra esetleg tételre lenne szükségem, ami 0,1%-ban sem tartalmaz politikai adatot.
2018. ápr. 2. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha adatokra van szükséged, akkor szintén csak a Google keresőt tudom javasolni. De felmehetsz közvetlenül pl. a KSH oldalára is, ott mindenről találsz infókat (természetesen Magyarországra vonatkoztatva).
2018. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tanárod nem tud küldeni kidolgozott tételeket? Ha már nincs felkészítés, akkor igazán segíthetne ennyit.
2018. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!