Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Legalább mekkora erővel kell...

Legalább mekkora erővel kell a hajó oldalán a vízfelszin alatt 4m-re levő,1,2dm^2 keresztmetszetű lékhez szorítani, hogy víz ne áramoljon be a hajó belsejébe?

Figyelt kérdés
2018. máj. 20. 21:42
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nem... :D csak már annyira tele van a fejem mindennel, hogy a legegyszerűbből is bonyolultat akarok csinálni. (Y). A nehezebb feladatok könnyebben mennek. :D
2018. máj. 20. 22:26
 12/21 anonim ***** válasza:
igen, ez előfordul :D majd belejössz :D
2018. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
a fizika nem az én világom. szerencse semmi sem épül rá és sosem kell majd használnom. :D
2018. máj. 20. 22:27
 14/21 anonim ***** válasza:
ez a része nem vészes :D és hidd el, fogod még használni az életben, csak nem konkrét számolásként :D Józan paraszti észként :D
2018. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát úgy eddig is használtam. :D De például munkához nem fog kelleni. :D Ha meg kell akkor majd úgy is ott lesz egy gépészmérnök vagy akárki aki majd besegít. :D
2018. máj. 20. 22:30
 16/21 anonim ***** válasza:
feltéve ha az a gépészérnök jófej (igen, azok vagyunk :D )
2018. máj. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Hát egy munkahelyen.. :D rugalmasnak kell lennie, főleg ha össze kell dolgozni. :D. Tehát a gépészmérnök pl nem tudhatja az infosok dolgát. :D vice-versa. :D én nem tudok műszaki rajzokat csinálni catiaba vagy mibe.. :D, de ő meg nem fog shell scripteteket írni. :D
2018. máj. 20. 22:39
 18/21 anonim ***** válasza:
hát nem is... fujj bakker... életem legrosszabb 2 tárgya volt a 2 info az egyetemen
2018. máj. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Na az pedig nekem könnyű.... fejből jön minden, bár sokat számít, hogy régóta ezzel foglalkozom. :D. Na de látod. Valakinek ez fekszik valakinek az. Nem mindenki ért mindent. :D Valamiből elég az alapok... :D nekem a középiskolába elég alapok voltak... :D nem kellet volna ezt tovább vinni.
2018. máj. 20. 22:43
 20/21 anonim ***** válasza:
pedig mikor kicsi voltam, programozó akartam lenni.. aztán realizáltam hogy ez nekem kínai XD
2018. máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!