Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Felsorolnátok nekem ezekből...

Felsorolnátok nekem ezekből minél többet?

Figyelt kérdés
Metaforákra, metonímiákra, megszemélyesítésekre, szinesztéziákra, szinekdochéra, hasonlatokra, allegóriákra lenne szükségem íróval és mű címmel együtt. Ha lehet minél többet írjatok mindegyikéből 20-20 kell nekem.

2018. máj. 23. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de ehhez pofa kell! Odáig OK, hogy sokaknak segítségre, magyarázatra van szüksége. De te tényleg elvárnád, hogy valaki komplett csinálja meg a házidat?

Ami ráadásul nem is sima házainak tűnik, hanem inkább valami féléves otthoni munkának...

2018. máj. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Természetesen nem várom el, már írtam magamtól is, de nem találok többet, ezért kértem segítsek.
2018. máj. 23. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!