Hogyan tudom kiszámolni?

Figyelt kérdés

Az L egyenes egyenlete:3x-2y=5, a G egyenes egyenlete : 5x-my=7, Szàmítsd ki az m értékét ha -

A, ha a két egyenes pàrhuzamos

B, a két egyenes merőleges


2018. jún. 2. 09:13
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
3as teljesen jól írta le a feladatot hibatlan lett
2018. jún. 8. 18:12
 22/26 anonim ***** válasza:

Szó sincs róla, csak éppen nem volt időm érdemben foglalkozni vele. Ha nem haragszol meg érte, mára már nem sok energiám van rá, majd holnap.

Mindenestre csak ámulok és bámulok, hogy ebben az egy mondatodban hány érvelési hiba van megint; lehet, hogy analízisben nagy császár vagy, de az alap logikai tudásod, az írásaid szerint, nagyon szerények. Ajánlom az inplikációt behatóbb tanulmányozásra.

Kérdező: örülök, hogyha sikerült megoldani a feladatot, és csak remélni tudom, hogy a későbbiekben sikerülni fog használni, mivel az egy dolog, hogy ezt a konkrét példát meg tudtad oldani, de szerintem a lényegi részét (tehát hogy mit, miért és hogyan csinálunk) ennyiből nem értetted meg.

2018. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Hidd el.h megertettem
2018. jún. 8. 21:07
 24/26 anonim ***** válasza:

Na végre, a tisztelt kérdező is megnyílvánult.


És láss csodát, az általam írt 3-as válasz alapján értette meg!


Őszintén örülök, hogy van aki még tudja értelmeznia helyes válaszokat.


Kedves kérdező! A válaszaim felpontozhatnád, a sok idióta kompnzálásaképp...



22-nek:



" Ha nem haragszol meg érte, mára már nem sok energiám van rá, majd holnap."


Persze, nem haragszom, nekem jó a végképlet holnap is, türelmes leszek. A végképlet előállításához amúgy is kell azért tudni alapvető elméleti ismereteket. (célszerűen pl. Laplace-transzformáció, konvolúciós tétel, stb.).



"Kérdező: örülök, hogyha sikerült megoldani a feladatot, és csak remélni tudom, hogy a későbbiekben sikerülni fog használni, mivel az egy dolog, hogy ezt a konkrét példát meg tudtad oldani, de szerintem a lényegi részét (tehát hogy mit, miért és hogyan csinálunk) ennyiből nem értetted meg."


Ez a mondat nagyon nehezményes. Na mindegy, maradjunk az integrálegyenlet-rendszernél, kíváncsi vagyok erre az alapszintű példára mit hozol ki.

2018. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Látom nem tudtad még megoldani a példát. De amúgy kíváncsian várom a végeredményedet, amit tegnapra ígértél.
2018. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Megállt a tudomány mi?
2018. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!