Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés

Valaki segítene kiszámolni a Q-t?

Kettes múlik rajta, valaki életet menthetne! Egy sörre a vendégem, aki elmagyarázza, de egyszerűen nincs normális anyag hozzá a neten.

Itt a fénykép a feladatról:

[link]

Gyakorlatilag a Q-t, vezértermékre való átszámításnál akadok meg, úgy vélem utána már menne a gépcsoportnál az osztás szorzás..

jún. 11. 19:57  Privát üzenet  

A válasz
Felülről fotózd be mert így nem igazán olvasható

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 11. 20:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos csak így kaptam meg a fotót..esetleg van még egy pdf, amiben igazából még meg is van az eredmény, egy ugyanilyen feladathoz.

www.scribd PONT com/document/381548511/Szamitasi-Peldak-a-Termelestervezeshez-3

Egész félév alatt összvissz ez a pdf alapján kéne megtanulni..

# 2/3Időpont jún. 11. 20:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Senki? :(

# 3/3Időpont jún. 12. 10:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudom kiszámolni?
Azt szeretnem kiszámolni, hogy egy 10 szer 10 centimeteres tárgynak. Milyen neheznek kell lennie ugy ahoz, hogy 60 km/ orás sebeseggel csapodik a vizbe vizbeéréskor?
Valaki segitene? Ezeket hogy kell kiszamolni? (kemia, tomegkoncentracio)
Tudnatok nekem segiteni hogy ezt hogy kell kiszamolni?
Ezt hogy tudom kiszámolni?
Mi különbség van a parabola függvény és a másodfokú függvény között, és hogy kell ábrázolni koordináta rendszerben? Hogy kell kiszámolni a négyzetgyök függvény és koordináta rendszerben ábrázolni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!