Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit jelenthet ez egy diagrammon?

Mit jelenthet ez egy diagrammon?

Figyelt kérdés

Van egy oszlopdiagram. Nulla a közepe, és minusz 10-ig elmegy bal irányba, és jobbra pozitív irányba szintén 10-ig. Fel vannak sorolva élelmiszerüzletek. Két jelzés van, az egyik a női, a másik a férfi. Az első legyen mondjuk tesco, a női oszlop elmegy -2ig, a férfi +5ig. Olyan soha nincs, hogy a női és a férfi oszlop is pozitív, vagy negatív irányba megy.

Mire készíthették ezt az oszlopdiagrammot, milyen adatokat mutat?


2018. szept. 28. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Az isten áldjon meg, fényképezni nem tudsz???
2018. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magyarázat nélkül akármit jelenthet... Nem véletlenül kell odaírni, hogy mit mutat a diagram.
2018. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom lefényképezni, mivel nincs a birtokomban a feladatsor:D

És igen, nyilván bármit jelenthet, nekem egy megoldás kellene ezek közül, mivel nem jöttem rá.

2018. szept. 29. 07:30
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Mondjuk hogy hányan haltak meg a bevásárlóüzletben. Ha mínusz, akkor meg annyian születtek.
2018. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok.......
2018. okt. 1. 08:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb. Vagy azt is jelentheti, hogy 7 főből 2 nő és 5 férfi utálja a Tesco-t (-2 és +5-ös példa). Az égvilágon semmit nem tudunk a diagramról, hogy lehetne így megmondani, hogy pontosan mit ábrázol?
2018. okt. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem ezt jelenti. Mit mondtam, vagy a férfi, vagy a női oszlop megy el negatív irányba, olyan nincs, hogy mindkettő nem pozitív meg negatív is. Valami “vagy” jellegű kapcsolat lehet az oszlopok között, de nem tudom mi.

Egy feladatsorban szerepeltek az adatok, azóta se tudom, mit jelenthettek.

2018. okt. 1. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!