Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés
vicces user név nevű felhasználó kérdése:

Lenne kedved segíteni a 3D tervezéssel kapcsolatban?

Infóból azt a házit kaptuk, hogy készítsük el egy bizonyos szoba mását a Blender nevű program segítségével.

Én már hetek óta keményen küzdök a programmal, de úgy érzem, ez a szoba teljes mértékben meghaladja a képességeimet, ráadásul jegyet kapunk a házira.

Hogyha van bármi segítő ötleted, esetleg nagyon unatkozol, és lenne kedved megcsinálni, kérlek, kommentelj, vagy írj nekem privátban!

Előre is nagyon köszi!

Keress kérdéseket hasonló témákban: 3D, Blender, számítógép, program, házi

okt. 11. 21:38  Privát üzenet  

A válasz
aliczkia nevű felhasználó válasza:

Ha nagyon szépen megkérsz én megcsinálom neked.

# 1/1Időpont okt. 16. 07:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
TV bekötése? Vettem egy Star Light 20DM3500 típusú TV-t, és a bekötéssel kapcsolatban, hogyha az elosztóból PCT IECF-9 típusú kábel jön ki, akkor az a TV melyik csatlakozójába kéne passzolnia?
Tudnátok mondani érdekes témaköröket az elektromossággal kapcsolatban?
Italtekno márkájú láncfűrészeket kínálnak jó áron de sosem hallottam róluk nem is találok semmit ezzel kapcsolatban. Olasznak mondott kínai cuccok?
Mi a tapasztalatotok a GPX PR047B diktafonnal kapcsolatban?
Tudnátok felsorolni nekem olyan oldalakat ahol hasznos tanácsok és pontos lépések vannak leírva a tervezéssel kapcsolatban? Jöhetnek személyes tapasztalatok is.
A kérdés olyanokhoz szól, akik jártasak villamos tervezéssel kapcsolatban!?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!