Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fizika! Nagyon nem értem....

Fizika! Nagyon nem értem. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Egy gyalogos percenként 100 lépést tesz, lépéseinek hossza 80 cm. Hány lépést tesz meg percenként a gyalogos kisfia, ha annak a lépéshossza 50cm és

a., kézen fogva haladnak?

b., ugyanazon az úton egyszerre indulnak el és 4 perc múlva a kisfiú 160m-rel lesz előbbre az apjánál?



#Fizika gyalogos
2018. nov. 2. 19:10
 1/7 bollocks ***** válasza:
160, 240
2018. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem hívják segítségnek.
2018. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd kérlek, hogy megértsem, hogyan jött ki?:)
2018. nov. 2. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne bolondozzál már. Ennyire senki sem akarhatja azt a látszatot kelteni, hogy fáj a gondolkodás. Hát mennyi utat tesz meg a gyalogos percenként? Ha egy lépés 80 cm, 2 lápás 2x80 cm, 100 lépés??? És ugyanekkora utat megtenni 50 cm-es lépésekkel hányszor kell lépni? Osztani tudsz?
2018. nov. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Képzeld el, hogy igenis gondolkodtam rajta. Ugyan így oldottam meg a feladatot. De NEM FOGADTÁK EL, ezért is kértem segítséget. Nem kell egyszerre lekicsinyíteni a másikat, hogy fáj neki a gondolkodás.....tudtommal normális stílusban kérdeztem meg, elvárom, hogy abba is kapjak választ, ha neked ez nem megy, akkor ne is “segíts” . Köszönöm válaszod. Remélem, aki segít, nem egy lenéző stílusba fog. Szép napot! Szia.
2018. nov. 4. 14:02
 6/7 bollocks ***** válasza:
Írd már le részletesen, hogy mit és hogyan csináltál! Vagy fényképezd le. Akkor tudunk majd érdemben is segíteni.
2018. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Ugyan így oldottam meg a feladatot." Amit eltitkoltál, ezzel felesleges billentyűverésre késztetve a válaszolni kívánót. És még neked áll feljebb. :D
2018. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!