Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Német lecke. Híres emberről...

Német lecke. Híres emberről kell 5-6 perces PPT-t csinálni németül de úgy hogy csak kulcsaszavakat lehet leírni. Már nagyon nincs kedvem, de muszály, mert egyest adna a tanár ha nem írnám meg. Kiről kéne írnom?

Figyelt kérdés
Ezzel semmi baj sincs, csak 3 órája próbálok olyan híres embert találni aki valamennyire érdekel is, és tudnék írni róla.

2018. nov. 25. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Adolf Hitler, Angela Merkel, Albert Einstein. Mind németek.
2018. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*muszáj*
2018. nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lol, első, nyiss ki néha egy történelem könyvet.


Hogy nem lehet találni egy híres embert Németországból? Hisz annyi filozófus, író, költő, tudós, művész stb. német volt. Nem véletlenül hívják Németországot úgy, hogy "the land of ideas".:)

A leghíresebbek mellett (mint Einstein,

Goethe, Schiller, Bach, Beethoven, Kant, Nietzsche, Schopenhauer stb.) ott van még esetleg Marlene Dietrich, Albrecht Dürer, Thomas Mann, Anne Frank, Hannah Arendt, Wilhelm von Humboldt és még holnapig sorolhatnám.:D

2018. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

re 3: ja, hogy az a baj, hogy nem mondtam több nevet? Mindhárom valamilyen szempontból híres, ezt te sem tagadhatod, vagy igen?????


Te ráadásul egyetlen híres élő németet sem mondtál. De új természettudós sincs köztük. Mondjuk Emanuel Lasker, kiváló matematikus, aki nem mellesleg gyenge 27 évig volt sakkvilágbajnok, ami még mindig világrekord.

2018. nov. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te milyen vicces vagy:D

1. Ismét csak azt mondhatom:nyisd ki egy történelem könyvet.

2. Sehol nem írta, hogy ma is élő ember kell. Prezentációkon amúgy sem élő embert mutatnak be általában.

3. Ahogyan írtam is, rengeteg híres német van. Nem lehetne az összeset felsorolni. Én azokat írtam, akik épp eszembe jutottak, és én is csinálnék róluk prezit.

De nem offolom szét tovább a kérdést, problémázzál még nyugodtan, de én itt befejeztem.

2018. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vlmi sportoló


(pl. bokszoló) Henry Maske

2019. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!