Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit jelent az magyarul, hogy...

Mit jelent az magyarul, hogy "i'm okay"?

Figyelt kérdés

Láttam egy videót. Ami arról szól, hogy van egy csaj aki videós és oda megy random emberekhez, hogy hívják fel a kiszemeltjüket és ő ezt levideózza.

Aztán a srác megkérdezte a csajtól telefonba h eljönne e vele randizni és a csaj azt mondta, hogy ummm... I'm.... okay. és a csávó elkezdi h oké no worry -okay -bye -bye....

Ebből az im... okayből hogy jön az le, hogy bocsi de nem???xD



Itt a videó: https://www.youtube.com/watch?v=VZm2ISYMtyU 3:20



2018. dec. 13. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld a hangsúlyt, ahogy mondja. Azt akarja kifejezni, hogy nincs kedve hozzá, "megvagyok". Nem tudom hogy lehetne jobban fordítani.
2018. dec. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző írja, 'megvagyok így köszi' kb amit itt jelent.
2018. dec. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

-Eljönnél egy randira?

-Megvagyok

XDDD Nem ertem hogy lehet ezt mondani egy ilyen kerdesre de okexd

2018. dec. 14. 06:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Értsd úgy, hogy "teljesen jól vagyok így is (nincs szükségem másra jelenleg)"
2018. dec. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó de hát ha tőlem megkérdezik, hogy elmennék-e randira, akkor nem kezdek el magyarázkodni, hanem azt mondom, hogy nem vagy igen és talán megindoklom, hogy miért vagy ha kérdezi akkor....
2018. dec. 14. 08:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor értsd úgy, hogy "kösz, de megvagyok magamban is". Nem tudom, mit nem lehet érteni ezen?
2018. dec. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarban is hozzá mondod te is, hogy "köszi", pedig igazából nincs semmit megköszönnöd, sőt, pont hogy egy negatív dolgot közölsz a másikkal.
2018. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!