Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés
Fülesnyuszi,,, nevű felhasználó kérdése:

Románból 10 könyvet kell elolvasni háziolvasmányként. Nem tudok románul és csak azokat tudom elolvasni amik magyarul is megvannak, ötöt. A többivel mit csináljak? Rá fog jönni, hogy csak tartalmakból ismerem a könyveket?

A nyárnak több mint fele eltelt,nem osztottam be jól az időm és kiutat keresek ebből az ördögi körből.

Keress kérdéseket hasonló témákban: román, tanulás, nyelv, olvasás, olvasmány, iskola

aug. 7. 13:18  Privát üzenet  

A válaszok

Szia!

Melyik 5-öt nem találtad meg magyarul?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont aug. 7. 13:24 Privát üzenet
Hát ha nem jöttek rá, hogy románul se tudsz, akkor azt se fogják észrevenni, hogy nem olvastad el a román könyvet

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont aug. 7. 14:39 Privát üzenet
Írd le azt az ötöt amit nem találtál, talán tudunk segíteni megtalálni őket magyarul. Illetve a cselekmény rövid összefoglalásában is segíthetünk.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont aug. 7. 14:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a segitséget! NEM AZZAL VAN BAJ ,HOGY NEM TALÁLOM A ROMÁN KÖNYVEK TARTALMÁT,ANNYIRA TUDOK ROMÁNUL ,HOGY EGY TARTALMAT MEGÉRTSEK. A BAJ AZ ,HOGY EGÉSZ NYÁRON EMIATT SZORONGOK,PRÓBÁLKOZOK A ROMÁNNAL DE NEM MEGY,ÉS FÉLEK,HOGY MEGBUKTAT A TANÁR.NEM ÉLEK ROMÁN KÖZÖSSÉGBEN ÉS IGY ELÉG NEHÉZ A TANULÁS.

# 4/5Időpont aug. 8. 12:45 Privát üzenet
Jó és mi mit csináljunk? Járj tanárhoz, olvass sok román könyvet. Én is magyar közösségben nőttem föl (Marosvásárhelyen, mikor még nem volt ilyen rettenetesen eloláhosodva), mégis megtanultam annyit, hogy átmenjek a felvételin meg az érettségin. Neked is menni fog.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont aug. 8. 15:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rómeó És Júliában van egy pont amit nem tudok megoldani. Háziolvasmányként paktam idén. Szóval ez lenne a kérdés: Érvényelüs-e a műben a hármas egység szabálya? (egy cselekmény,...
Ha a laptoprol mindent letöröltem, es a Lomtárat is kiürítettem. Ugye semmi sem fog látszódni a régi tartalmakbol?
Smart tv-n hogy kell kilépni a saját tartalmakból?
Szerintetek egy honlap tulajdonosa megszabhatja kik látogassák, ill. kik ne látogassák a weblapját és szabadon törölhet a felhasználói tartalmakból?
Az oreg halasz es a tengert kaptuk haziolvasmanykent, en el is olvastam /nem nagy figyelemmel/ es tudom hohy egyszeruek a szempontok, de szobeli lesz igy ilyenkor osszezvarodom....
A legújabb frissítésnél a sims 4-ba berakott telepített tartalmakból majdnem az összes bútor és sok ruha és hasonlók nem működnek. Ha le akarok tenni egy bútort annyit ír ki hogy...

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!