Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy kezdjem el es mit írjak...

Hogy kezdjem el es mit írjak pontosan?

Figyelt kérdés
Tortenelem faktra kaptam egy olyan feladatot,hogy irjak egy oldalt ugy, hogy Julius Caesar katonaja vagyok. Naplo bejegyzeskent irjam? Ti hogyan csinalnatok? Holnapra kell a feladat (ez az elso napom az evbol a suliban es ma tudtam meg, eddig nem ertesitettek rola, hogy kene ilyen)
2019. jan. 14. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs megírva, akkor úgy írod, ahogy akarod. Írhatod naplóként, írhatod elmesélésként, írhatod nosztalgikus visszaemlékezésként, írhatsz egy konkrét párbeszédet vele mondjuk a csatára felkészülés közben, írhatod, hogy hogyan érezte magát a katona, amikor a pofájába ordított JC. Akármi...
2019. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen fontos esemenyeket emelnel ki, ami egy katonanak is fontos volt? En pl a Rubicon atlepesere meg Caesar kivegzesere gondoltam, hisz azokat napra pontosan tudjuk, mint ahogy a legtobben a naplojukat vezetik
2019. jan. 14. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel holnapra kell így már offos, de egy kis infó

https://www.youtube.com/channel/UCv_vLHiWVBh_FR9vbeuiY-A/vid..

2019. jan. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, majd maskor jo lesz😍
2019. jan. 15. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!