Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi tegyek ha holnap irom a...

Mi tegyek ha holnap irom a kozponti irasbelit es ezert nagyon izgulok?

Figyelt kérdés

2019. jan. 18. 18:49
 1/7 anonim válasza:

En is holnap irom😬

Pihenj sokat ma mar egyaltalan ne foglalkozz a tanulassal

Olvass vagy hallgats zenet engem kikapcsolt :) igyal teat az is megnyugtat es beszelgess a csaladoddal

2019. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is holnap írok :D Csináld azt amitől kikapcsolódsz engem az nyugtat meg, most is rajzolok. Tanulni szerintem se tanulj, nem ezen az egy napon fog múlni a holnap. Aludni korán menj, hogy holnap ne legyél fáradt.

2019. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
folosleges stresszelni magad, tapasztalat. a zene tuti segit, valamint egy jo meleg tea megnyugtat! sok sikert holnapra!
2019. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok srácok! Ugyan én nem írok holnap mert már 2014-ben túl lettem rajta, de én is minden évben izgulok értetek.


Az első és legfontosabb, hogy végig maradjatok nyugodtak. Ez a legfontosabb része a sikernek. Higgadtan csináljátok, hiszen gondolkozni higgadtan lehet csak! :)

Először lapozzátok át a feladatlapot, nézzétek meg, mi van benne és mit tudtok leghamarabb, legegyszerűbben megoldani. Állítsatok fel egy sorrendet: a legkönnyebb feladatokat először, a legnehezebbet pedig utoljára csináljátok meg. Fontos, hogy csoki, üdítő legyen nálatok!


Ha valami nem megy (leginkább a mateknál szokott ez lenni) vagy nehéz, akkor sincs semmi pánik: olvassátok el a feladatot mégegyszer, értsétek meg a kérdést. Ha kell, rajzold le! Minden számítást írj a papírra nyomonkövethetően, hiszen a számolásra részpontszám jár.


Magyarnál pedig leginkább a nyelvi logikát, és a nyelvhasználatot tesztelik, ettől sem kell félni!


Végszóként, nem baj ha nehéznek érzitek, vagy esetleg valóban nehéz: ha neked nehéz, arányosan mindenkinek nehéz lesz! :)


Sok sikert!

2019. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gimibe felvételizőknek sok szeretettel üzenem! Csak lazán! NEM ezen a felvételin (és semelyik másikon sem) múlik a boldogulásod az életben Ha üresen" adod be a lapot (direkt túlzok), akkor is szeretnek, a szüleid, a rokonaid, az igaz barátaid akkor is szetetni fognak! Lesz továbbtanulási lehetőséged, akárhány pontot is érsz el.
2019. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat

Én is szorítok azoknak akik ma írják sok sikert mindenkinek

2019. jan. 19. 07:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenki izgul
2019. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!