Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés

Hogyan kell megoldani ezt az algebrai egyenletet? (Lent)

[link]

Az A*-ot kell kifejezni az egyenletből, de nekem más jött ki ami a jó megoldás. Az A* két helyen is benne van, ez a problémám, de sehol nincs levezetve

A megoldás ez kell hogy legyen:

[link]

Nem kérnek levezetést, de nem szeretem betanulni a képleteket, mindig megoldom őket, de ez kifogott rajtam

jan. 20. 09:58  Privát üzenet  

A válasz
Ha ket helyen van benne, ki tudod emelni.

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 20. 10:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Írjuk fel annak a körnek az egyenletét, amely érinti az 𝑥-tengelyt és érinti az (𝑥 + 1) ^2 + (𝑦 − 2) ^2 = 100 egyenletű kört is a 𝑃 (7; 8) pontjában! Segítene valaki ennek a megoldásában?
Egy reakciot/egyenletet kene irnom holnapra, a feladat a kovetkezo:Magnezium-por es ken-por kevereket meggyujtjuk?
Hogyan szoktál egy algebrai egyenletet megoldani?
Hogyan kell ezt a másodfokú egyenletet algebrai úton megoldani?
A lenti 2 feladatot kaptuk házinak. Hogy oldom meg őket? (A megoldás menetét is írjátok le kérlek! ) 1. feladat:Meg kell oldani az egyenletet.9i+3z=1+9zi 2. Feladat Algebrai...
Valaki le tudná nekem írni a szív forma az algebrai egyenletét?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!