Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fémhuzalból zárt négyzetet...

Fémhuzalból zárt négyzetet készítettünk, és az ábra szerint az A és B pontjaiban egy-egy vezetéket forrasztottunk hozzá. Ezeket áramforrásra kapcsolva bennük 3,6 A erősségű áram indult meg. Mi a válasz? Részlet a leirásba

Figyelt kérdés

rajzot nem tudtam mellékelni sürgős gyors válasz pls.A fémnégyzet AB oldalán 10 perc alatt fejlődő

hő 1 kg 2℃-os vizet hány ℃-ra melegít fel, ha

az ellenálláson keletkezett összes hő harmada az

edény és a környezet melegítésére fordítódik?

(c = 4180 J

kg∙℃

)?



2019. febr. 4. 20:00
 1/6 2*Sü ***** válasza:
A térképen melyik a legrövidebb út A és B pont között? Rajzot nem tudtam mellékelni, de sürgős lenne a megoldás…
2019. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2019. febr. 4. 20:12
 3/6 A kérdező kommentje:
2019. febr. 4. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de nem lehet, hogy ezt holnapután előtt nem esedékes megbeszélni? (Vagy nem tudom, szerintem volt már olyan hogy ilyesmiért egy egész osztályt kizártak valamelyik pontversenyből.)
2019. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azért tettem fel mert már el kellet küldeni.
2019. febr. 4. 21:00
 6/6 2*Sü ***** válasza:
Nyilván nem fogok egy versenyben való csaláshoz hozzájárulni. Ha valóban kíváncsi vagy az eredménye és a számolás módjára is, akkor holnap levezetem.
2019. febr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!