Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Biologiából az agyból kell...

Biologiából az agyból kell nekem valami kiserletet vegezni de fogalmam sincs hogy mit csinalhatnék valaki valami féle segítséget tud adni nekem?

Figyelt kérdés

Néztem a Google on ilyen fúró cuccokat de nem találtam semmit


Valami féle IQ tesztre kellene gondolni de nem szeretnék olyat


Végső esetben azt fogom csinálni


PLS valszoljatok nagyon sürgős 😎😁😅


2019. márc. 19. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:

"Néztem a Google on ilyen fúró cuccokat de nem találtam semmit"

Az még hagyján, de egy normális agyat sem kapni az eBay-en, nem értem, a suli miért nem biztosít ilyenkor egyet, ha már ez a házi... Viccen kívül: nyilván valami szellemi jellegűre gondoltak, nem arra, hogy lékeld meg valakinek a fejét :D

2019. márc. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt írja a kérdező "az agyból kell". Ez világosan azt jelenti, hogy szükség lesz magára az agyvelőre.

Kérdező, ilyet használj, ezzel több kísérletre valót is be tudsz gyűjteni:

[link]

2019. márc. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elírtam nem fúró hanem fura
2019. márc. 20. 06:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Sertésvelőt lehet kapni, az erek megfesthetőek benne, mikroszkóp alatt is vizsgálható.
2019. márc. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Idegrendszer vizsgálata nem jó?

Keress rá, hogy neurológiai tesztek. Ízérzékelés, arcon reflexek, csukott szemmel arcodra kézzel írt számok felismerése, patella reflex, nystagmus, babinski jel stb.

2019. márc. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

Ez rengeteget segített az utolsó válasz

2019. márc. 22. 07:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg fúrják az koponyát, úgyhogy ennyi erővel azt is kereshettél volna 😄
2019. márc. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!