Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen gyakorlati példákat...

Balint129916 kérdése:

Milyen gyakorlati példákat tudtok mondani arra, amikor a Nyomást csökkenteni; és amikor a nyomást növelelni kell?

Figyelt kérdés

2019. márc. 27. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

komolyan mondom, írd be gugliba, pár napja volt egy ugyanolyan kérdés.


gratulálok...

2019. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2019. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Fékezés pedállal.
2019. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Na igen, most volt néhány napja ez a kérdés. Elképesztő, milyen lusták egyesek még visszakeresni is. Csak azt várják, hogy a sült galamb a szájukba repüljön... Nevetséges.
2019. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De amugy komolyan. Ezen eléggé kiakadtam most pedig alapvetően békés természetű vagyok 😫
2019. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nyugi van tesó, nekem nem dobta ki a google pont akkor. Ezért nem kell rögtön azt feltételezni hogy lusta vagyok.
2019. márc. 28. 07:13
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, aki még a google-t sem tanulta meg használni... Ez is mutatja, hiába nőnek bele a mai fiatalok az informatikába, mégsem tudják használni azt.
2019. márc. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

a google mondjuk pont nem tud hatékonyan keresni gyakorin, ez igaz.


viszont van beépített kereső funkció :)

2019. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
@7 ne általánosíts ;)
2019. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem a fiatalság hibája, hogy az iskolákban nincs normális informatika tanítás, hanem a magyar oktatásért, de amúgy fogadnék hogy mindegyikőtöknél jobban érték az informatikához. Középfokú angol nyelvvizsgám van 14 évesen és már többször kértek az iskolámból, hogy törjem fel az iskola wifit vagy akár az iskolavezetőség, hogy teszteljem az oldaluk biztonságát, stb.. Szóval ez az érvelésed is hamis és felesleges.
2019. márc. 28. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!