Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Német házi feladatban segít...

Német házi feladatban segít valaki?

Figyelt kérdés

Holnapra le kell adni a házi feladatát az öcsémnek, de nem volt ott 1 hétig, ezért nem érti a tananyagot, az osztálytársai nem tudnak neki segíteni, teljesen önálló munka. Kell írni egy születésnapi meghívót, németül. Magyarul megvan, hogy hogyan lenne jó, valaki segítene? Így szól a magyar szöveg:


szeretnélek meghívni a születésnapi bulimra. a születésnapom október 14.-én van. a buli október 15.-én lesz megtartva, Velencében, és este 8 órakor kezdődik. Fogunk táncolni, zenét hallgatni, társasjátékozni, sátrazni, és gondolázni. Eszünk tortát, pizzát, spaghettit, és hamburgert. Iszunk gyümölcslevet, koktélt, és pezsgőt. Várlak sok szerettel! Hívj fel! Telefonszám: 06303510435


Ezt valaki le tudná fordítani németre? Nagyon megköszönném!!



2019. ápr. 1. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Ich möchte dich auf meine Geburtstagsparty einladen. Mein Geburtstag ist am 14. Oktober. Die Party wird am 15. Oktober in Venedig stattgefunden und sie beginnt um 8 Uhr am Abend. (vagy um 20 Uhr) Wir werden tanzen, Musik hören, Gesellschaftsspiel spielen und Gondel fahren. Wir essen Torte, Pizza, Spagetthi und Hamburger. Wir trinken Obstsaft, Cocktail und Sekt. Ich warte auf dich mit Liebe. Ruf mich an! Meine Telefonnummer ist 06303510435
2019. ápr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ich möchte dich zu meiner Geburtstagsparty einladen.


Mein Geburtstag ist am 14. Oktober. Die Party wird am 15. Oktober in Venedig stattfinden und sie beginnt um 20.00 Uhr -


Wir werden tanzen, Musik hören, Gesellschaftsspiele spielen, Zelte bauen und Gondel fahren.


Zum Essen wird es Torte, Pizza, Spaghetti und Hamburger

geben. Wir werden Obstsaft, Cocktail und Sekt trinken.


Du bist herzlich eingeladen. Ruf mich (bitte) an! Meine Tel. Nummer ist 06303510435

2019. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a magyaro-i Velencén


lesz megtartva

2019. máj. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Ki írt mo-i Velencéről????

Egy vonatkozásban tettél hozzá plusszt, én kihagytam a "sátrazni"-t. De az sem sátrat építeni...

A többi "javításod" ugyanazt fejezki, mint amit én leírtam.

Egyébként meg díjazom, hogy 46 %kal felülbírálsz.

Legalább írnád oda a véleményedhez, hogy szerinted.. vagy azt, hogy másképp fogalmazva...

Mert így kérdező azt gondolja, hogy az első válaszoló fordítása nem jó.

#1 voltam

2019. máj. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!