Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ez nem egy házi csak gyakorlok...

Ez nem egy házi csak gyakorlok a holnapi próba érettségimre. A kérdésem az Accesnél lenne. Hogyan oldjam meg, hogy az Accesnél ki írja a kövezkezőket? Többi lent.

Figyelt kérdés
Accesesn belül a lekérdezésnél akadtam el egy kicsit. A kövezkező a feladatom: "Készítsen lekérdezést, amely megadja, hogy az 1954. évtó1 kezdődően és az 1986. évvel bezárólag kik lettek világbajnokok! Az ország neve mellett sze¬repeljen az évszám is!" Azt még simán megoldom, hogy megmutatja az 1954-ben elért eredményeket, viszont ezt nem gyakoroltuk annyira így nem tudom hogyan oldhatom meg, hogy a 2 év közöttieket kiírja? Valami ötlet? A feltételhez mit írjak? Vagy kell hozzá az összesítés gomb? (1-szer használtuk órán akkor is hiányoztam és a többiek azt mondták, hogy nem maradtam le sok mindenről mert nem értették.)

2019. ápr. 4. 18:31
 1/1 sharkxxx ***** válasza:

SELECT orszag_neve, evszam

FROM vilagbajnokok

WHERE (vilagbajnokok.evszam >= 1954) AND (vilagbajnokok.evszam <= 1986)

2019. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!