Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ha valaki segítséget kér a...

Ha valaki segítséget kér a házi feladatq megoldásában, akkor segítesz neki? Megoldódott helyette, vagy segítesz elmagyarázni neki?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom,hogy az emberek nem véletlenül járnak fel erre az oldalra segítségért.

Ha valaki segítségre szorul,az kapja meg.

Nem azt mondom,hogy az illető helyett kell megoldani,hanem segíteni kell nekik levezetni.

Hogy mrgtanulhassa.

Én még nem segítettek itt azt hiszem.Max.angolban,de másban azért nem,mert nem akarok rosszat mondani senkinek sem.Inkább akkor nem írok semmit.


2019. ápr. 14. 11:27
 1/7 A kérdező kommentje:

Megoldod*

Elnézést az autokorrektért.

2019. ápr. 14. 11:28
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.


Igen segítek: A kérdező szépen segítséget kér, elmondja mit nem ért pontosan, meddig jutott. Tehàt làtszik hogy foglalkozott vele.


Nem: Mikor a kérdező csak ennyit ír: Csà ez lenne holnapra a hàzi valaki megoldanà? Kösz. (Vagy meg se köszöni).

2019. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megoldom valameddig, magyarázatokkal tarkitva, de a végeredményt nem mindig írom oda, kicsit tegyen hozzá ő is. Fogalmazásokat meg fél perces guglizással kideríthető dolgokat nem írok meg senki helyett.
2019. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kiket kérdezel? Mert megnézve a Közoktatás, tanfolyamok/Házifeladat kérdése kategóriát, csupa segítség van benne. Tehát, akik ide járnak, azokat kár kérdezni. :D

Csak a segítség fogalmát itt elég tágan értelmezik a kérdezők, azt én sem szeretem, ha látványosan nem érdekli az egész, csak be szeretné másolni a megoldást.

No meg azt se, hogy ha a google megoldást ad, és arra sem volt képes. A múltkor ezért hogy megkaptam a magamét... :D A googlera hivatkoztam, aztán kiderült, hogy én teszem tönkre az oldalt. :D Mármint két zsibbatag szerint.

2019. ápr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 4-es válaszolóval tudok azonosulni. Alapjában véve segítek, és annak is örülök, ha privátban keresnek, vagy látszik hogy érdeklődő a kérdező.


Viszont sajnos sok olyan van, amikor a kérdező nem reagál semmit a válaszokra. Sosem értettem, miért ír valaki ki kérdést, ha a válasz nem érdekli.

2019. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán, csak akkor, ha látszik, hogy tényleg nem ment egyedül (de foglalkozott vele). De a 90% csak lustának látszik, nekik nem segítek.
2019. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#1-es, maximálisan egyetértek veled.Ha valaki szinte elvár valamit idegenektől az nagyon gáz.De legalább segítőkész vagy azokkal akiknek szükségük van rá.

#2-es,ez tök jó.Nem mindenkinek tudnak a szülei vagy bárki segíteni bizonyos tantárgyakban és tök jó hogy te segitesz elmagyarázni a dolgokat.

#3-as,igazad van.Sokakat tényleg nem érdekel semmi,csak azt akarják hogy valaki megoldja helyettük.Ez annyira nem jó hozzáállás.

#5-ös, és persze nem csak erre a kategóriára jellemző,hogy feltesz egy kérdést az illető és utána teljesen ignorálja a kérdést.

#6-os,igazad lehet.Sok kérdést látok kiírva,ahol a kérdező konkrétan csak egy megoldást vár.De nem értem,az mennyivel segíti ki?

Persze,ideiglenesen jó az is,de a dolgozat nálunk nem tud majd mástól segítséget kérni.

Köszönöm a választ mindenkinek.🤗

2019. ápr. 14. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!