Mit tegyek? Nagyon hulye vagyok matekbol. Tobb lent!

Figyelt kérdés

Ez az egesz matekos probléma 5.osztalyban kezdodott el amikor bejottek a tortek. Itt meg harmas voltam. Aztan evrol evre egyre rosszabb es rosszabb lettem. Most 2es leszek evvegen. Viszont most írtunk kis dolgozatot amiben 1,5pont kellett volna a 2eshez de nem lett meg szoval ujabb egyest kaptam:(

Most 1,71 az atlagom. A matek tanarom 1,50tol mar kettest ad. Nem ez a problema. A baj az hogy fogunk irni meg egy temazarot ami ugye 2 jegyet er

Ezenkivul meg egy belsi meres lesz. Ami elvileg 3 jegyet er...

Borzasztoan ketsegbe vagyok esve. Egyebkent azt tudni kell rolam hogy nem vagyok buta lany. Ev vegen mimdenbol 4es leszek.

De a matekot egyszeruen nem ertem:/ Elmentem korreletalasra ahova heti 1x jarok egy orara viszont most a sok doga miatt heti 2x fogok menni. Lehet hogy beteg vagyok? :( Iszonyatosan felek hogy megfogok bukni. Es mielott jonnenek azok a valaszok hogy jajj ne most kapj eszbe... Nem most kapok eszbe egesz evbe javitani probalok. A temazarot jovo heten fogjuk irni. Gondolkoztam azon is, hogy valamelyik doganal nem megyek be mert a tanarno ilyenkor ev vege fele nem szokta megiratni a hianyzokkal a dolgozatot.

Koszonom ha vegig olvastad:)



2019. máj. 13. 17:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Belső mérés *
2019. máj. 13. 17:05
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamit nem értesz. A magántanárral se lett jobb? Többet is próbáltatok? Ha egynél nem fejlődsz meg kell próbálni egy másikat.
2019. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
www.mateking.hu
2019. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors valaszokat:)

1. Hat valamennyit fejlodtem, peldaul a geometriai szerkeszteseket meg tudom csinalni. Meg peldaul az egyenleteket eloszor nem ertettem, de a magantanarom tokeletesen elmondta :) Szoval segit valamit de sajnos nem sokat csak annyit hogy epp kettes a dolgozatom... :(


2. Megnezem az oldalt:)

2019. máj. 13. 17:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Eddig 2 matektanarhoz jártam az elsot nagyon szerettem csak sajnos ő már iskolaban tanit rendesen es 3 gyereke van szoval nem lett volna ideje tovabbra is bevallalni engem:( Akihez most jarok o is tanár egy suliban es nagyon jol magyaraz, a batyamnak amikor meg 4-5 eve elment hozza akkor három dolgozata egymas utan hibatlan 5os lett, ugy hogy o is akkor bukasra allt
2019. máj. 13. 17:20
 6/10 A kérdező kommentje:
Tanít *
2019. máj. 13. 17:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy akkor se hülye, se beteg. Csak lassabban tanulsz, amit az iskola nem követ le. Sajnos ezzel hátrányba kerülsz, de ne aggódj, senki sem nézi majd a jegyeid.
2019. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! Mostmar csak abba remenykedek, hogy ezt a ket dolgozatot vagy kettesre vagy harmasra meg tudjam irni🙏 De legalabb mostmar heti 2x járok magan orakra:)
2019. máj. 13. 18:19
 9/10 Perkincs válasza:
100%
A "matekoázis"-nevű oldalon nagyon jó, szájbarágós, érthető videók vannak. Sajnos nem mindegyik videó ingyenes, de érdemes körülnézni. Ha pedig (kívánom, hogy ez ne következzen be) véletlenül megbuknál, akkor megéri befizetni a pótvizsgára felkészítő csomagot. A matektanulásnál nagyon fontos az önálló gyakorlás (olyan feladatokkal, amiknek meg vannak a megoldásaik), mert amikor valaki magyaráz nekünk, akkor hajlamosak vagyunk úgy érezni mintha tökéletesen értenénk mindent, de valójában ez a tudás még nem igazán használható. Remélem, tudtam segíteni (és sok sikert)!
2019. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó : köszönöm neked is! Megnezem ezt az oldalt is es nagyon remélem hogy sikerulni fog mindket doga, majs mindenkepp leirom hogy hanyas lett🙏
2019. máj. 13. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!