2019. máj. 21. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
0.0125
2019. máj. 21. 19:30
 2/7 dellfil ***** válasza:
55%

Egynyolcvanad óra. (1/80)

Egy óra = 3600 másodperc, 0,75 perc = 45 másodperc

3600 / 45 = 80 Tehát 0,75 perc = 1/80 óra.

De mire kell ez? :)


dellfil

2019. máj. 21. 19:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy tesztkerdes volt :)
2019. máj. 21. 19:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat
2019. máj. 21. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
A második válaszoló, miért 0%? Aki lepontozta megfogalmazná miért? Csupán kíváncsi vagyok a véleményére.
2019. máj. 22. 12:25
 6/7 dellfil ***** válasza:

0,0125 = 1/80 :)


dellfil

2019. máj. 22. 12:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy jól írtad. Most azokat kérdezem akik téged lepontoztak. De úgy látszik itt a törtetek nem ismerik néhányan.
2019. máj. 22. 12:38