Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit rejt a pedagogia szak?

Mit rejt a pedagogia szak?

Figyelt kérdés
Felvettek a Debreceni Egyetem pedagogia szakara, oszinten ez volt az egyetlen hely ahova eleg pontom volt es nem igazan fogott meg a szak, muszajbol jelentkeztem. De sajnos nem vagyok tajekozott hogy mit is rejt a pedagogia szak. A felvi eleg sok mindent ir rola de en inkabb tapasztalatokat varok. Erdemes elmenni a szakra vagy inkabb hagyjak ki egy evet es jelentkezzek masik szakra?

2019. júl. 26. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
minimálbért
2019. júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
120e nettót, 10 év után kicsit több :D
2019. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Jól gondoltad, szerintem is hagyj ki egy évet, főleg így, hogy nem is érdekel... ha elkezded úgyis ott fogod hagyni, nem sok értelme van. Inkább gyűjts pontokat és jövőre próbálkozz újra.
2019. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az oldal alján meg tudod nézni az órákat:

[link]


Azt, hogy mire jó, te döntöd el. Ez szak önmagában nem sokat ér, csak ha tovább tanulsz MA-ra. Én pl. azért megyek, mert neveléskutató szeretnék lenni és el akarok jutni PhD-ig.


Az mindenképp fontos infó, hogy lehet hozzá minort választani, ami bármi más btk-s szak lehet. Ez azért jó, mert a minor szakod irányába is tudsz menni MA-ra tovább.

Pl.: Pedagógia BA + Kommunikáció-média minor után mehetsz tovább Kommunikáció-média MA-ra is és neveléstudomány MA-ra is.

De ezt ugyanígy lehet nyelvi szakokkal is.

2019. júl. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Termeszetesen nem csak az alapszakig akarok eljutni..
2019. júl. 26. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!