Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden a Radnóti, Ságvári,...

Szegeden a Radnóti, Ságvári, Tömörkény, és Deák gimikben melyikben mik a legerősebb szakok?

Figyelt kérdés

Melyik suli miben erősebb inkább?

Szerintetek melyikben a legjobb az iskola közösség?



2019. júl. 27. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat ezek közül a Radnóti kb mindenben nagyon jó. Főleg a bioszt emelném ki arról csak jót hallotta. De töris matekos ismerőseim is vannak mind kiválóan érettségiztek. Szóval szerintem a tagozatokon amilyen tagozatra mész azt kiválóan oktatják.

A deák a nyelvekből erős angol német spanyol.

A sagvari az humán töriből elvileg nagyon jó és magyarból

A tömörkényről nem tudok nyilatkozni mintha az inkabb művészeti lenne vagy úgy emlékszem hogy rajz és tarsai. De lehet hülyeséget mondok.

2019. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Tömörkényes voltam, nyelvben nagyon jó, meg a magyar szak is eléggé erős.
2019. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat! :) a Tömörkény elég szimpi, mert inkább humán beállítottságú vagyok, a Ságvárin is gondolkozom, csak ott elvileg nagyon sznobos mindenki :/
2019. júl. 27. 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Én környezetvédelmes voltam, szerintem jó lesz :)
2019. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én Sagvari humanra jártam, úgy vettem eszre, hogy az osztályközösségek elég rosszak. Nagyon sok a klikkesedés és veszekedés. Tényleg sok a sznob. Viszont elég kemények a tanárok humánon, sokat várnak el, de ha sokat tanulsz kifizetődő. Ha bármi kérdésed van nyugodtan írj privit.
2019. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!