Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha most én megbuktak 1 tantárg...

Ha most én megbuktak 1 tantárgyból érettségin akkor ugyan azt a lapot fogom meg irni amit a többiek és ami fent van a neten vagy egy újat csinálnak a vizsgázóknak?

Figyelt kérdés

2019. júl. 28. 20:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

Kötődések nem léteznek közöttünk, ami alapjául szolgál mindenféle érzelem hiányának tefeléd részemről. Ergó annak a tudata, hogy te mit hiszel el - avagy példának okáért - nem hiszel el, számomra semleges információtartalomnak minősül, ezáltal egyéb intézkedést nem igényel ennek kinyilatkoztatásától eltekintve.

Legyen szó áldásos napod!

2019. júl. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%
*'szó' nincs ott
2019. júl. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Már a kiírásban is 8 hiba van. Amúgy meg nem oldottál meg előtte gyakorlásképpen korábbi vizsgasorokat? Minden alkalommal más van, nem is értem, hogy vki hogy hiheti, hogy ugyanazt íratják. Ráadásul te is írtad hogy fent van a neten... (Logic?)
2019. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem 20 embernek csinál az Oktatási Hivatal érettségit... Van egy tavaszi és egy őszi vizsgaidőszak és kész. Ahhoz meg nem kell egyszer se bukni érettségin, hogy józan paraszti ésszel belegondoljon valaki, hogy nem egy olyan feladatlapot írsz, amihez a komplett megoldások fent vannak az interneten.
2019. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!