Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Koleszok! (egyetem) Nektek...

Koleszok! (egyetem) Nektek milyen bőröndötök van?

Figyelt kérdés

Szeptembertől koleszos leszek, fontos, hogy vízálló legyen és strapabíró.

Nektek a közepes méret elég?


2019. júl. 29. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Közepes méretű gurulós + egy hátizsákot szoktam magammal vinni. Először valami kínai gagyiság volt nekem amit 1 év alatt teljesen tönkretettem.( kerekek szétestek, meg sok helyen kirepedt) Szerintem ne sajnáld rá a pénzt, talán egy kemény bőrönddel jobban is jársz. Az a baj buszon mindent rápakolnak amitől már nekem volt, hogy megrepedt a parfümöm...Hálisten a laptopom az alján volt, felette ruhák, így annak nem lett baja.
2019. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kolis vagyok, de én is kb hetente hazajárok. Én a Kikben vettem egy közepes (majdnem RyanAir méret) bőröndöt máe 2,5 éve, és nagyon jól szuperál! 4 kerekes, keményfedeles (szerintem mindenképp ilyet vegyél!), nem ázik át, sok cucc belefér és nem is nehéz!:P Minden szempontból főnyeremény.😃
2019. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még annyi, hogy laptopot sose vittem bőröndben. Olyan hátizsákot vettem, amibe belefér a gépem, így ha kell a buszon/vonaton könnyen elő tudom venni, és nem foglal plusz helyet (plusz táskában). Persze, a tartozékait a bőröndbe pakolom.:)
2019. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sm's girl ***** válasza:

[link]


Nekem ez a bőröndöm van a 65 cm-es méret, nem szokott tele lenni, de amikor költözködni kellett akkor nagyon jól megtudtam pakolni! Strapabíró, könnyű vele közlekedni, nem ázik át, a buszban is volt hogy rápakoltak de semmi baja nem lett sem a bőröndnek sem a benne lévő dolgoknak!

2019. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!