Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kémszámon "csak" ismétlés...

A kémszámon "csak" ismétlés van, vagy egy magamfajta tudatlannak is hasznos lehet? A szintfelmérőnek nagy a tétje? (Az előzmények lent, ide már nem fértek)

Figyelt kérdés
Szeptembertől kezdek a bme-n a biomérnöki karon. De utoljára 10. ben tanultam kémiát és hát valljuk be kissé elfelejtettem, hogy miről is van szó.

2019. júl. 29. 16:16
 1/4 anonim válasza:
100%

A szintfelmérő ha jól sikerül akkor a jegyet megkapod a bevezető kémia tárgyra, és akkor nem muszáj bejárnod erre az órára (ez félév elején néhány gyakorlat, gyakorlatolag egy kémia gyorstalpaló)

Ha nem sikerül akkor muszáj bejárni.


A kérdésben szereplő kémszám egy kötelező tárgy, nagyrészt középiskolás tananyag, de megéri készülni rá mert sokan csúsznak rajta.

2019. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Kicsit bénán fogalmaztam. A kémszám alatt a kémszám táborra gondoltam, arról mit gondolsz?

2019. júl. 31. 08:53
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem tök hasznos. Van sok tanulás, de melette jó programok, ismerkedés az egyetemmel, leendő szaktársakkal, felsőbbevesekkel. Szóval szerintem megéri.
2019. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. aug. 2. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!