Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diploma előtt kirúgtak az...

Diploma előtt kirúgtak az egyetemről, pótfelvételiznék hasonló szakra, de angol nyelven. Lehetséges? Egy egyetemen belül

Figyelt kérdés

Tehát magyar nyelvű képzésen vettem részt, ahol egy tantárgyam nem sikerült és szakdolgozatot is megírtam. Nyilván nem adtam le..

Egyetemnél maradva pótfelvételire jelentkeznék. Tanterv elvileg 95 százalékban megegyezik.

Gatyám is rámenne a leckekönyv és társai fordítására szerintetek?

Illetve a szakdolgozatot angolra kéne átírnom. Plusz védés, még az utolsó vizsgám/ esetleg további vizsgák. Valójában nekem csak egy fél év kellene, amit önköltségesre tettek volna amúgy is.

(Kirúgás miatt most fellebbezek, kevés esélyt látva)


2019. júl. 29. 20:59
 1/2 sm's girl ***** válasza:

Miért rúgtak ki?

Ez alapján szerintem olyan 7-8000 ft lehet egy-egy fordítás, de kérdezz rá! [link]

A kérdés inkább az lenne hogy tudsz e olyan szinten angolul hogy a vizsga,szakdolgozat írás, védés menne e angolul. Ha nem akkor én inkább várnék még egy évet.

2019. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Utolsó vizsgám elrontottam (többedjére vettem fel, rajta kívül minden meg volt).

Közben leadtam jelentkezést. De átkérhetem magam magyar nyelvű képzésre. Többit el tudom fogadtatni.

Köszönöm azért a válaszod. :)

2019. aug. 4. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!