Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz ha anyukam eljön a 9. -es...

Gáz ha anyukam eljön a 9. -es evnyitómra?

Figyelt kérdés

2019. júl. 30. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem, de mi az istennek?

Általános iskola 1. osztályában volt anyám először és utoljára évnyitón, onnantól nem igényeltem a jelenlétét.

2019. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
94%
egyáltalán nem gáz, de szerintem felesleges, mert egy évnyitón úgymond nem történik semmi lényeges
2019. júl. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem az, nálunk is sokan voltak első évben szülők
2019. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, dehogyis :)
2019. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk furán néztek azokra, akiknek eljöttek a szülei. Azzal kapcsolják össze, hogy "némmá, a Kati még a suliba se tud eljönni egyedül, kell az anyukája hozzá". Lehet, hogy szemtől szembe nem említik meg, de biztos lesz, akinek ez jut eszébe.

Egyébként nem is értem anyukádat, nem egy nagy látványosság, nincs értelme elmenni rá szülőként.

2019. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hat nagyon sokat nem oszt nem szoroz. Legtöbbször az évnyitó egyben van az első tanítási nappal. Lehet nálatok nem így lesz. Tehat reggel 8 évnyitó utana meg mindenki megy az osztályba és folytatódik a nap. Nem hiszem hogy sok mindent tudna ott anyukád kezdeni magával. Amúgy hogy gáz e azt magadnak kell eldönteni. Ha szeretnéd hogy ott legyen akkor nem érezném gáznak de ha nem akkor megmondanám neki hogy nem szeretném ha eljönne.
2019. júl. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést mint szülő (apa ) szólok hozzá . Egyáltalán nem ciki ! Szerintem a szülők nagy része mindent megtesz,hogy a gyermeke eljusson idáig ! Amikor a kisebbik fiam 9-es volt a nagyobbik 12-es a gimnázium bejáratánál készítettem róluk egy közös fotót szépen öltönyben gimnáziumi nyakkendővel olyan jól sikerült., hogy 50. születésnapomra ezt a képet nyomtatták rá egy pólóra !!
2019. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mint szülő: a lányomat anno nagyon irigyelték érte, hogy ott voltam. Nem azzal kapcsolták össze, hogy egyedül nem tud elmenni.

Hanem azzal, hogy jó a kapcsolat köztünk, nem érzi cikinek velem megjelenni, és nekem is elég fontos ahhoz, hogy időt szakítsak rá.

2019. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm a Szülőtárs válaszát !!!
2019. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!