Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Anyukám elvégzett egy fizetős...

Anyukám elvégzett egy fizetős okj tanfolyamot 2 hónap alatt, informatikából is létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Informatikából szintén létezik olyan okj-s tanfolyam, ami pénzbe kerül, de okj-s papírt ad, és beszámíttatható a felvélteli pontszámításnál?

2018. júl. 25. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg informatika OKJ-s tanfolyam van, de ahhoz hogy pontba számítson nem kell hogy fizetős legyen. Nem vagyok ebben jártas de szerintem az első OKJ 25 éves kor alatt ingyenes. Az hogy 2 hónapos vagy több az a szaktól függ, mindenhol máshogy van, de egy 2 hónaposon nem hiszem hogy bármi érdemlegeset tudnál tanulni. Ha meg csak pontokhoz kell akkor vannak az infónál egyszerűbb OKJk is
2018. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de a szakhoz informatikával kapcsolatos okj szükséges, és azért kellene, hogy rövidített legyen, és ezáltal fizetős, mert jövőre szeretnék jelentkezni, és csak hétvégén érnék rá.
2018. júl. 25. 23:20
 3/6 anonim ***** válasza:
ha csak azért akarod hogy több pontod legyen a felvételinél, akkor teljesen fölös. Infó szakoknál kevés pont kell. BME-VIK-re talán kicsit több, de 1 emeltel az is megvan, többihez 2 középpel.
2018. júl. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is hasonlóban gondolkozom, szintén felvételi miatt kellene jövőre. Ruandernél indulnak 4-5 hónapos infós képzések, és okj-s papírt ad a végén. Viszont ezek hétköznap vannak, a csak hétvégén indulók 10 hónaposak.
2018. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Komolyan? Csak mert anyukám szintén hétvégén járt, viszont ő elvégezte 2 hónap alatt. Csak ott indulnak? Az interneten elég össze-vissza dolgokat lehet találni, illetve pl a BME-n minden ezen a linken informatika képzési területként megjelölt okj-s képesítést elfogadnak?


[link]

2018. júl. 26. 00:16
 6/6 anonim válasza:
Náluk érdeklődtem, ott azt mondták, hogy okj-s papírt adnak, a kódja megegyezett a felvi.hu-n található okj kóddal, amit elfogadnak a kiszemelt szakhoz. Nem találtam rövidebb képzést, ha találsz esetleg az engem is érdekelne. Azt, hogy melyiket fogadják el én úgy néztem meg, hogy a felvi-s pontszámító kalkulátorban megnéztem minél kapok pluszpontot. És ez az összes infós okj-t magába foglalta.
2018. júl. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!