Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges? Debreceni Egyetem...

Lehetséges? Debreceni Egyetem Egészségügyi Karán tanulok mentőtisztnek. Szakdolgozatomat készithetem a holokausztból?

Figyelt kérdés
Mondjuk az onnan eredő betegségekből, ellátásról, Mengeleről. Rabja vagyok a témának és jó lenne ha hozzám közelálló téma lenne a szakdolgozatomban. Tudom, hogy van fent lista legalább is gondolom, hogy miből irhatok, de még van addig 2 évem, csak kivancsi vagyok. Nem kell leugatni a fejem a sok hozzaertonek:DDDDDDDD

2019. júl. 30. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt csak úgy fogják elfogadni, ha olyat írsz, hogy mondjuk: Betegellátás menekülttáborokban (és példaként hozod fel a koncentrációs táborok körülményeit). De más érdekes téma még: Betegellátás nukleáris katasztrófa esetén (ha nézed például a Csernobilt).
2019. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitseget!! :) szuper ötlet most végeztem a csernobillal.
2019. júl. 30. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Én is tisztin vagyok és én is hasonló témában szeretném írni a szakdolgozatom! :D furcsák vagyunk.


21/N

Se-etk

2019. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
A Hiroshimai betegellátás összeomlása nagyon tanulságos volt sajnos ebből a szempontból. De a nukleáris katasztrófa, terrorhelyzet is jó témák sajnos.
2019. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez a téma nem valószínű, hogy elfogadott lehetne! Szerintem még konzulenst sem találnál ezzel a holokausztos dolggal mentőtiszt szakon. Kizárólag sürgősségi kórképeket lehet, illik feldolgozni amelyek szorosan kapcsolódnak a mentőellátáshoz! Maximum mondjuk akkor talán lehetne jó, ha a traumatológai részre hegyeznéd ki és elvinnéd ilyen katonai, traumatológai, súlyos sérültek irányába. Bár szerintem még akkor sem, mert egyszerűen a holokauszt nem relaváns a mai kor eszközeivel, a protokollokkal. Biztos vagyok benne, hogy ha eljutsz addig 2 év múlva már máshogy fogod látni ezt a kérdést!
2019. aug. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!