Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mihez kezdjek, ha nem tudom...

Mihez kezdjek, ha nem tudom megcsinálni a szakdolgozatomat és a konzulensem sem segít benne?

Figyelt kérdés

Mérnöki képzésre járok és teljesen elakadtam a szakdolgozattal, legalább 5 alkalommal mentem be konzultálni ősszel, de csak egyre nagyobb katyvasz uralkodik a fejemben, nem tudom mit kellene csinálni, a konzulens is össze-vissza beszél, nem egyszer ellentmond magának, mert amit egyszer még helyeselt, arra már máskor azt mondja, hogy hülyeség. Az ismerőseim sem tudnak benne segíteni, hiába kérdeztem körbe. A neten is kutakodtam, de még csak ehhez hasonló technológiát sem találtam.

A gond az, hogy egy hónapon belül már le kellene adni, szóval ha másik témát választok, akkor csúszni fogok csak a diplomamumka miatt, mivel minden mást teljesítettem már.


2018. okt. 30. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonló helyzetbe vagyok, csak annyi, hogy az egyetemen kért portfólióval nyűglődöm jó ideje. Nekünk ahhoz konzulens sincs.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..

2018. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!