Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek kell szólni, hogy nem...

Kinek kell szólni, hogy nem akarok pótvizsgára menni, hogy ne várjanak?

Figyelt kérdés
10. osztályos leszek megint, buktam 4 tárgyból, de nyilván nem fogom az egész nyaram elb*ni, inkább újrajárom ezt az osztályt.
2019. júl. 31. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam ilyen helyzetben, de úgy tudom, aki 3-nál több tárgyból bukik, az automatikusan évet ismetel, nem mehet pótvizsgára.

Ha mégsem így van, akkor ha nem jelensz meg, akkor is automatikusan buksz, de előtte szóljatok az iskolaigazgatónak/helyettesnek.

2019. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha négy tárgyból buktál akkor nyugodj meg, nem kell pótvizsgáznod, automatikusan évet ismételsz.



2. Amúgy se kéne bejelenteni, beírják a jegyzőkönyvbe, hogy nem jelent meg, oszt cső, meg is vagy buktatva gyakorlatilag.

2019. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!