Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha ki akarok iratkozni az...

Ha ki akarok iratkozni az egyetemről, akkor mit kell csinálnom? Megvárjam a félév végét?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam a passziváltatáson is...
2018. márc. 29. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Passziválni most már valószínűleg csak akkor tudsz ha nagyon nyomós érved is van (baleset, terhesség vagy hasonló), általában az első 2-3 hét után nem lehet csak úgy passziváltatni.


Elméletileg Neptunon keresztül is ki lehet valahogy iratkozni (talán kérvénnyel), de én szimplán bementem a TO-hoz és pár perc alatt el is intézték. Én megpróbálnám befejezni a félévet, mert nálunk fizetni kell a felvett tárgyakat bukott kreditként ha év közben akarnám otthagyni az egyetemet. Meg ha pl másik szakra akarsz menni lehet jól jön néhány tárgy akár szabadon választhatóként. Ez rajtad áll hogy végig tudod/akarod-e csinálni.

2018. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!