Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Turizmus-vendéglátás FSZ...

Turizmus-vendéglátás FSZ elvégzéséhez kell nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm végzett most tavasszal turizmus vendéglátáson felsőoktatási szakképzésben, viszont nem tudja hogy átveheti-e az oklevelét mert nincs nyelvvizsgája. Viszont emlékszem hogy folyamatosan ment a kavarás hogy most kell-e nyelvvizsga vagy sem, egyszer ezt mondtak egyszer azt (én kereskedelem és marketinget végeztem, habár nekem már megvan a nyelvvizsgám, de mi megkaphattuk nyelvvizsga nélkül is).

Tehát a kérdés: FSZ (tehát nem BA, ez fontos) turizmus-vendéglátás oklevélhez kell valamilyen nyelvvizsgával rendelkezni, vagy nem?



2019. aug. 3. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
A turizmus fsz eseten kell a B2 középfok szakmai nyelvvizsga, a többi gazdasági fsz eseten eleg az intezmeny altal szervezett saját alapfokú szintű nyelvvizsga. Felvi szakleirasok
2019. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!