Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinézik egyetemen azokat akik...

Kinézik egyetemen azokat akik dagadtak?

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 09:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Dehogyis. Igaz még nem vagyok egyetemista, most leszek az én is, de biztos, hogy nem. Ilyeneken ne aggódj feleslegesen.
2019. aug. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%

Ha tömve van az előadó és nem férsz el 1 széken úgy hogy a másikat ne túrd ki akkor igen, kinéznek. Amúgy nem érdekli az embereket annyira. Tanulni mennek az emberek egyetemre.

Bár nem-e lenne célszerűbb diétázni? Mert akkor nem kell ilyen dolgokon rágódj egy idő után :)

2019. aug. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
42%

Senkit nem érdekel.

Engem viszont exem vidéki szülei és kedves rokonsága folyamatosan kinézett, mert NEM voltam dagadt.

Ilyen "a férfi 100 kiló alatt csak karácsonyfadísz", meg hasonlóan szellemes megjegyzések rendszeresek voltak a családi összejöveteleken.

2019. aug. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Hát... ez nem attól függ, hogy egyetemen vagy-e, hanem, hogy milyen a közösség. Egy normális ember 18-30 év között már van olyan érett, hogy nem redukál le valakit pusztán a testalkata miatt. Ez nagyon gyerekes és éretlen viselkedés.

Vagy, ha van bármi negatív, és nem feltétlenül építő jellegű, akkor azt megtartja magának, és nem mondja az illető szemébe.

2019. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Miből gondolod, hogy a "nem dagadtak" vannak többségben az egyetemen?
2019. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem jellemző. Hálistennek egyetemre nem hormontúltengéses önértékelési zavaros kamaszok járnak, ott már nincs ok arra, hogy egymáson élvezzék a nyelvüket felnőtt emberek.
2019. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%

Egyetemre általában az érettebb réteg megy, akik azért vannak ott, hogy tanulhassanak és vigyék valamire.

Senkit sem érdekel a másik kinézete, ez nem óvoda.

2019. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Élelmiszermérnökin kaptam beszólást, igen. A srác udvarolt a csajnak a folyosón, nagy hangon: "nagyon egészségtudatos és sportos vagy, ... kevés ilyen csaj van, nézz csak körül". 3-an voltunk a folyosón, mindenkin volt még 5-10 kg plusz.


De tapintatlan bunkók mindenhol lehetnek.

2019. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

". Egy normális ember 18-30 év között már van olyan érett, hogy nem redukál le valakit pusztán a testalkata miatt. Ez nagyon gyerekes és éretlen viselkedés."



"Egyetemre általában az érettebb réteg megy, akik azért vannak ott, hogy tanulhassanak és vigyék valamire.


Senkit sem érdekel a másik kinézete, ez nem óvoda."



ez így így szépen hanzik lehet így is kellene lennie, de többnyre nem így van a valóságban.

munkahelyen is simán beszólnak és egyetemen is , ez a helyzet sajnos.

2019. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Az egyetem nem a normális emberek nyugodt szigete.

Pont ugyanazok vannak ott, akik a boltban, az utcán, vagy akik a gimiben voltak. Mivel kb. minden második embernek van lehetősége egyetemre menni, nincs válogatás se IQ terén, és pláne EQ terén!

2019. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!