Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinézik egyetemen azokat akik...

Kinézik egyetemen azokat akik dagadtak?

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 09:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, aki a testtömege (vagy bármilyen külső megjelenés) alapján ítél meg embereket, az egy idióta bunkó! Inkább az ilyen embert kell bírálni, mert "belülről" gonosz és üres, ha ilyen miatt bánt valakit. Én egyetemista vagyok. Sajnos azzal nem tudok egyszerűen mit kezdeni, ha valaki azt írja, hogy ide már főként érett emberek járnak. Sok szaktársam kb. olyan értelmi szinten van, hogy az anyja nevét sem képes leírni. Minél magasabb az évfolyam, annál értelmesebbek, mert a hülyék kibuknak.

De emiatt ne aggódj! A plebs sajnos mindenütt ott van...

2019. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Vodafonelive ***** válasza:
Hat, en senkit sem bantottam az egyetemen a kinezete alapjan. Mindossze megosztottam a tapasztalatomat azzal az illetovel akivel amugy is szoktam beszelgetni igy vegzes utan. Egyszeruen csak eljen a lehetoseggel az aki pl a kerdezovel baratkozik es zh/vizsgan eltakarja.
2019. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%
Én inkább felszednélek😉
2019. aug. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!